Makijaż permanentny

superuser

17 kwietnia 2017

Brak komentarzy

Home Kosmetyka Profesjonalna

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny

Nasza Linergistka to trzykrotna mistrzyni Polski w makijażu!

 

1. Metoda włoskowa
2. Metoda cieniowania

 

Makijaż wykonywany najnowszą obecnie techniką Long-Time-Liner Conture Make-Up.

 

Delikatna metoda zapewniająca niezwykle precyzyjny długotrwały efekt, przy tym niezwykle naturalny i harmonijny wygląd, Wykonywana przez dyplomowana  Linergistkę pracującą w renomowanych Warszawskich gabinetach tj, Sharley, La Perla.

 

Makijaż Permanentny zapewni perfekcyjne odbicie w lustrze  zaraz po porannej pobudce – to właśnie chcemy spełnić z największą przyjemnością. Bez względu na to czy chodzi o brwi, powieki czy usta aparat do makijażu Long -Time-Liner Conture Make-Up ,oraz wysokiej jakości produkty pozwolą wyglądać zachwycająco i świeżo każdego dnia.

 

Stawiamy na naturalność

Naszym celem jest wykonanie makijażu permanentnego na tyle subtelnie, by nie przykuwał nadmiernie uwagi, by twarz wyglądała promieniej i wyraźniej.

 

Makijaż permanentny przeznaczony jest dla kobiet, które chcą codziennie cieszyć się nieskazitelnym makijażem, nie mają czasu na poranne spędzanie czasu przed lustrem, cenią sobie wygodę, chcą w każdej sytuacji wyglądać perfekcyjnie – nawet rano tuż po przebudzeniu.

 

Makijaż wykonujemy na powiekach, brwiach i ustach. Można również imitować maleńkie pieprzyki, rozświetlać cienistym kolorem łuk brwiowy, czy optycznie powiększać białą kreską oko.

 

Makijaż to nie tylko podkreślanie naturalnego piękna. To również możliwość pomocy osobom, które borykają się z niedoskonałościami natury. Poczynając od przywrócenia czerwieni wargowej u osób, u których powracające opryszczki spowodowały jej zanik. Mikropigmentacja umożliwia rekonstrukcję brwi i linii rzęs u osób, które straciły owłosienie z powodów zdrowotnych, imitację brodawek po amputacji piersi, tuszowanie łysienia plackowatego, blizn, bielactwa, etc.

Metoda Mikropigmentacji

Jak sama nazwa wskazuje umieszczenie pigmentu w naskórku przy pomocy mikro nakłuć przy użyciu pojedynczej igły. Sprzęt – niemiecka precyzja. Pracujemy na najwyższej klasy sprzęcie – aparat charakteryzuje się wysoką częstotliwością ukłuć igły, co sprawiam że zabieg jest niemal bezbolesny. Ma również możliwość dobierania prędkości nakłuć do grubości skóry – dzięki temu pigment wprowadzany jest równomiernie, a skóra pozostaje nienaruszona – nie ma mowy o krwawieniu, opuchliznach czy podrażnieniu naskórka. Proces gojenia jest bardzo szybki.

 

Barwniki. Dysponujemy szeroką gamą barwników do makijażu permanentnego. Mieszamy ze sobą różne pigmenty dążąc do stworzenia idealnego koloru dobranego indywidualnie do oczekiwań naszych klientów. Dysponujemy paletą ponad 100 kolorów.

 

Znieczulenia. Na rynku najczęściej podczas zabiegów używana jest tylko maść Emla lub Lidokaina, która działa ok. 15 min, co sprawia, że zabieg jest ostatecznie kojarzony jako bolesny. W naszym gabinecie podczas całego zabiegu statujemy skuteczne znieczulenia (maści lub żel aplikowanie co kilka minut), które sprawiają, że makijaż permanentny jest niemal nieodczuwalny.

 

Procedura zabiegu. Stawiamy na naturalność! Wykonujemy subtelne makijaże trwale podkreślające kobiecą urodę.

 

Pierwsze spotkanie to bezpłatna konsultacja, na której odpowiemy na wszystkie pytania. Będą Państwo również mogli zobaczyć „na żywo” makijaże – każda z Pań pracujących w naszym salonie cieszy się pięknym naturalnym makijażem. Wykonany zostanie próbny rysunek. Z takim makijażem dobrze jest po prostu „pobyć” przez cały dzień, by przekonać się, że czujemy się w nim dobrze, że jest to dokładnie to czego oczekujemy.

 

Sama mikropigmentacja przebiega dwuetapowo – na pierwszym spotkaniu wykonujemy bardzo delikatny makijaż, celem kolejnej (bezpłatnej) wizyty jest drobna korekta, pozostawiamy sobie możliwość zwiększenia natężenia barwy.

 

Druga wizyta odbywa się po 3-4 tygodniach – jest to niezbędny czas by barwnik rozmieścił się w odpowiedni sposób w naskórku.

 

Makijaż permanentny utrzymuje się od 2-5 lat, przy czym 5 lat dotyczy sytuacji kiedy następuje całkowite wyłuszczenie barwnika z naskórka. Wykonany agresywnie – wyglądający jak ciemna plama – ma szanse na utrzymanie się dłużej. Wykonany w subtelny sposób wymaga delikatnej korekty – odświeżenia co jakiś czas. Dlatego też naszym klientkom proponujemy korektę z 50% ceny pierwotnej. 

Zaufaj specjalistom

POZWÓL SOBIE NA PIĘKNO I UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE.

Skontaktuj się z nami